Online školenie: Pokročilá argumentácia

Správna argumentácia je schopnosť, v ktorej sa dokážete neustále zdokonaľovať. Preto vám ponúkame pokračovanie našich argumentačných školení, ktoré naviažu na vaše doterajšie vedomosti. 

Pokročilá argumentácia je nadstavbový kurz nášho online školenia Argumentácia. Preto sa pred registráciou uistite, že ste absolvovali jedno z našich základných školení.

Na tomto kurze si rozšírite a prehĺbite znalosti z našej stále slávnejšej jednotky. Od štruktúry argumentu prejdeme k tomu, ako argumenty skladať do väčších celkov. Budeme tiež hovoriť o chybách v argumentácii a myslení a pár z nich sa naučíte identifikovať. Vedomosti o fungovaní mozgu z prvej časti rozšírime o znalosť viacerých bežných chýb v myslení. A povieme si tiež, ako tieto chyby ovplyvňujú to, ako vnímame, triedime a hodnotíme informácie v každodennom živote.

KEDY: 22. júl 2020 (streda)
ČAS: 9.00 – 12.30
KDE: Online cez bezplatnú platformu ZOOM
CENA: 60€ / osoba
LEKTORI: Hana Skljarszka, Martin Poliačik
KAPACITA: 15 ľudí 

REZERVUJTE SI SVOJE MIESTO CEZ FORMULÁR:

Nezabudnite, že vaša rezervácia je záväzná až po zaplatení účastníckeho poplatku. Po zaplatení obdržíte odkaz na pripojenie. Počet miest je limitovaný, preto dlho neváhajte.

Kontaktné údaje

Fakturačné údaje

V prípade platby kartou budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu Stripe.

Spolu:

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.