Online školenie: Argumentácia

Všetky základné školenia sú vyprednané! Pre veľký záujem prinášame základy argumentácie v ďalšom termíne. Na 3 a ½ hodinovom online kurze vám odovzdáme všetky zručnosti, ktoré sú potrebné pre správnu argumentáciu.

Na online školení si osvojíte základnú štruktúru dobrého argumentu a úrovne sporu, podľa ktorých vždy dokážete vytvoriť logicky správny a presvedčivý argument. Naučíme vás formovať, vhodne komunikovať a obhájiť si svoje postoje. Povieme si ako správne pracovať s informáciami, na ktorých staviate svoje argumenty a taktiež ako hodnotiť kvalitu informácií v argumentoch oponenta. Zistíte ako vnímať hranice ľudskej racionality, identifikovať slabiny v argumentoch a odhaľovať logické chyby. Budete vedieť vyhodnocovať manipulačné techniky, spôsoby využívania nedokonalosti ľudského myslenia, poukazovať na logické nedostatky a vyvodzovať logicky správne závery.

KEDY: 8. júl 2020 (streda)
ČAS: 9.00 – 12.30
KDE: Online cez bezplatnú platformu ZOOM
CENA: 60€ / osoba
LEKTORI: Hana Skljarszka, Martin Poliačik
KAPACITA: 15 ľudí 

 

REZERVUJTE SI SVOJE MIESTO CEZ FORMULÁR:

Nezabudnite, že vaša rezervácia je záväzná až po zaplatení účastníckeho poplatku. Po zaplatení obdržíte odkaz na pripojenie. Počet miest je limitovaný, preto dlho neváhajte.

Kontaktné údaje

Fakturačné údaje

V prípade platby kartou budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu Stripe.

Spolu:

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.