Balík školení: Vyjednávanie

Akadémia kritického myslenia > Školenia a kurzy > Online školenia > Balík školení: Vyjednávanie

Balík Vyjednávanie obsahuje 2 samostatné školenia Argumentácia a Vyjednávanie, ktoré absolvujete za zvýhodnenú cenu.

Balík Vyjednávanie vás najprv prevedie základmi argumentácie, ktoré sú potrebným prvým krokom k ideálnej pozícii na vyjednávanie. Vyjednávenie väčšinou nie je jednorázovou a jednoduchou situáciou, kde buď dosiahneme cieľ alebo nie. Často je súčasťou dlhodobého budovania vzťahu, pozičnou hrou alebo cestou k riešeniam, ktoré objavíme až v jeho samotnom procese. Vedieť sa dobre pripraviť, naučiť sa reagovať a vedieť, kde sú naše limity sú cenné schopnosti, vďaka ktorým sa ľudia vo vyjednávaniach nestratia. My vám to vysvetlíme a na príkladoch ukážeme na dvoch 3 a ½ hodinových blokoch, kvôli ktorým nikam nemusíte chodiť – stačí sa pripojiť z domu.

🧠 Argumentácia: osvojíte základnú štruktúru dobrého argumentu a úrovne sporu, podľa ktorých vždy dokážete vytvoriť logicky správny a presvedčivý argument, naučíte sa pracovať s informáciami, hodnotiť ich kvalitu a identifikovať slabiny v argumentoch druhých.

🧠 Vyjednávanie: pripravíme vás na reálne vyjednávacie situácie a dáme vám do rúk nástroje, vďaka ktorým v nich lepšie dosiahnete svoje ciele, pričom pochopíte funkcie vyjednávania z dlhodobého hľadiska. 

KEDY: Argumentácia: 8.4. 2021, Vyjednávanie: 30.4. 2021

ČAS: 9.00 – 12.30
KDE: Online cez bezplatnú platformu ZOOM
LEKTORI: Jano Buza
KAPACITA: 15 ľudí
CENA: Kompletný balík 152 € (Pôvodná cena 160 €)

REZERVUJTE SI SVOJE MIESTO CEZ FORMULÁR:

Nezabudnite, že vaša rezervácia je záväzná až po zaplatení účastníckeho poplatku. Po zaplatení obdržíte odkaz na pripojenie. Počet miest je limitovaný, preto dlho neváhajte.

Kontaktné údaje

Fakturačné údaje

V prípade platby kartou budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu Stripe.

Spolu: