Online školenie: Vyjednávanie

Cieľom tohto online školenia je pripraviť účastníkov a účastníčky na reálne vyjednávacie situácie a dať im do rúk nástroje, vďaka ktorým v nich lepšie dosiahnu svoje ciele. Tiež sa naučia, že v dlhodobom horizonte má každé vyjednávanie niekoľko funkcií a my si vyberáme, ktoré dostane v daný moment prioritu.

Vyjednávanie väčšinou nie je jednorázovou a jednoduchou situáciou, kde buď dosiahneme cieľ alebo nie. Často je súčasťou dlhodobého budovania vzťahu, pozičnou hrou alebo cestou k riešeniam, ktoré objavíme až v jeho samotnom procese. Vedieť sa dobre pripraviť, naučiť sa reagovať a vedieť, kde sú naše limity sú cenné schopnosti, vďaka ktorým sa ľudia vo vyjednávaniach nestratia.

Z tohto online kurzu si odnesiete základné teoretické koncepty vyjednávania, pochopíte rôzne aspekty vyjednávacieho procesu a možných rovín pohľadu. Získate schopnosť správne identifikovať ciele druhej strany alebo iných strán vo vyjednávaní.

Školenie nadväzuje na naše základné online školenie Argumentácia. Pred registráciou sa uistite, že ste ho absolvovali.

KEDY: 10. júna 2020 (streda)

ČAS: 9.00 – 12.30

KDE: Online cez bezplatnú platformu ZOOM

CENA: 60€ / osoba

LEKTORI: Hana Skljarszka, Jano Buza

KAPACITA: 15 ľudí 

 

REZERVUJTE SI SVOJE MIESTO CEZ FORMULÁR:

Nezabudnite, že vaša rezervácia je záväzná až po zaplatení účastníckeho poplatku. Po zaplatení obdržíte odkaz na pripojenie. Počet miest je limitovaný, preto dlho neváhajte.

Kontaktné údaje

Fakturačné údaje

V prípade platby kartou budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu Stripe.

Spolu:

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.