Online školenie: Riešenie problémov

Cieľom tohto školenia je naučiť sa detailnejšie čítať svet, v ktorom žijeme, identifikovať v ňom problémy aj príležitosti a naučiť sa nachádzať a dobre odkomunikovať riešenia a zmeny. Účastníci sa tiež naučia štruktúru prezentácie plánu, vďaka ktorej sa budú vedieť na komunikáciu o zmenách lepšie pripraviť.

Rozmýšľanie a rozprávanie o zmenách patrí k najzmätočnejším oblastiam našich životov. Keďže každý vnímame svet inak, ani priestor pre možné zmeny nevnímame rovnako. Preto je potrebné urobiť si poriadok v tom, ako môžeme zdieľať naše pohľady na prostredie, v ktorom žijeme, ako v ňom identifikujeme problémy alebo príležitosti a ako svet môžeme zmeniť.

Na kurze sa naučíte pracovať s vlastnými predpokladmi a predsudkami. Odnesiete si nástroje, ako spoznávať a efektívne popísať problémy a rozoznávať ich príčiny. Pochopíte štruktúru, vďaka ktorej môžu podávať informácie v obmedzenom časovom rámci stručne, presvedčivo s plnohodnotným obsahom.

Školenie nadväzuje na naše základné online školenie Argumentácia. Pred registráciou sa uistite, že ste ho absolvovali.

KEDY: 16. júl 2020 (štvrtok)
ČAS: 9.00 – 12.30
KDE: Online cez bezplatnú platformu ZOOM
CENA: 60€ / osoba
LEKTORI: Hana Skljarszka, Martin Poliačik
KAPACITA: 15 ľudí 

 

REZERVUJTE SI SVOJE MIESTO CEZ FORMULÁR:

Nezabudnite, že vaša rezervácia je záväzná až po zaplatení účastníckeho poplatku. Po zaplatení obdržíte odkaz na pripojenie. Počet miest je limitovaný, preto dlho neváhajte.

Kontaktné údaje

Fakturačné údaje

V prípade platby kartou budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu Stripe.

Spolu:

 

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.