Ochutnávky našich školení

Pre všetkých HR špecialistov, manažérov a L&D špecialistov pripravujeme zadarmo pravidelné ochutnávky školení Akadémie kritického myslenia.

V priebehu 90 minút:

  • zažijete naše metódy na vlastnej koži, 
  • spoznáte náš štýl a lektorov, 
  • dozviete sa viac o našich produktoch a možnostiach spolupráce.

Vďaka účasti na našej ochutnávke získate konkrétnu predstavu o tom, aké tímy a akých zamestnancov môžete s našimi školeniami vo vašej firme či spoločnosti osloviť. Dáme vám odpovede na otázky, akú majú naše vzdelávacie aktivity pridanú hodnotu a komu sú primárne určené.

Zároveň sa dozviete, ako je možné pomocou tréningu kritického myslenia meniť firemnú kultúru, komunikáciu vovnútri firmy aj navonok, ale aj ako skvalitniť priebeh mítingov, porád alebo strategických stretnutí.

Najbližšie ochutnávky našich školení

Ochutnávky prebiehajú online cez Zoom. Registrácia je bezplatná, stačí ak vyplníte formulár nižšie. Teší sa na vás tím lektorov a lektoriek AKM.

Strategická komunikácia v online priestore

Dátum: 30.11. 2022
Čas: 16:00 – 17:30
Školiteľ: Karin Sedláková
Online cez ZOOM

Strategická komunikácia v online priestore s Karin Sedlákovou, Vám načrtne, ako v mediálnom svete funguje moc, kto ju vlastní, kto formuje a akými nástrojmi ju prenáša na online publikum. Taktiež Vám ukážeme akú moc držíte v rukách vy samy a ako ju viete čo najlepšie použiť. 

Spoznáte úspešné (aj menej úspešné) príbehy kampaní a iniciatív, ktoré rýchlo pochopili ako fungujú online platformy a zručne využili tieto poznatky.

Poriadok v hlave: Kritické myslenie na každý deň

Dátum: 11.1. 2023
Čas: 16:00 – 17:30
Školiteľ: Martin Poliačik
Online cez ZOOM

Poriadok v hlave je naším úvodom do kritického myslenia, vďaka ktorému spoznáte, aké hranice má ľudská myseľ, aké problémy tieto hranice spôsobujú napríklad v práci. 

Dostanete tipy, a nástroje ako sa dá naša myseľ neustále trénovať a posúvať a tým zlepšovať naše strategické rozhodovania alebo spoluprácu s kolegami.

Ako kultivovať wellbeing a duševnú pohodu

Dátum: 25. 1. 2023
Čas: 16:00 – 17:30
Školiteľ: Žaneta Mórovská
Online cez ZOOM

Súčasná hospodárska a energetická kríza má podľa odborníkov horší psychický dopad na človeka, ako pandémia. Pri konfrontovaní s meniacim sa prostredím, nepredvídateľnými udalosťami a neustálym tlakom, sme biologicky nastavení na stresovú reakciu a to všetko má veľký dopad na naše zdravie a pracovné nasadenie. 

Ochutnávka pod vedením Žanety Mórovskej Vám ukáže jednoduché nástroje a techniky, ktoré majú potenciál zvýšiť si pohodu a well-being prostredníctvom jednoduchých každodenných činností.

Registrujte sa vyplnením formulára

Účasť na ochutnávke je zadarmo, po vyplnení formulára vám pošleme link na ochutnávku. Prebiehať bude online cez platformu ZOOM. Každá ochutnávka trvá 90 minút.

    Na akú tému z našich ochutnávok by ste sa chceli zaregistrovať?

    K spracúvaniu osobných údajov dochádza v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia GDPR. Bližšie informácie sú dostupné TU.