Ochutnávky našich školení

Pre všetkých HR špecialistov, manažérov a L&D špecialistov pripravujeme zadarmo pravidelné ochutnávky školení Akadémie kritického myslenia.

V priebehu 90 minút:

  • zažijete naše metódy na vlastnej koži, 
  • spoznáte náš štýl a lektorov, 
  • dozviete sa viac o našich produktoch a možnostiach spolupráce.

Vďaka účasti na našej ochutnávke získate konkrétnu predstavu o tom, aké tímy a akých zamestnancov môžete s našimi školeniami vo vašej firme či spoločnosti osloviť. Dáme vám odpovede na otázky, akú majú naše vzdelávacie aktivity pridanú hodnotu a komu sú primárne určené.

Zároveň sa dozviete, ako je možné pomocou tréningu kritického myslenia meniť firemnú kultúru, komunikáciu vovnútri firmy aj navonok, ale aj ako skvalitniť priebeh mítingov, porád alebo strategických stretnutí.

Najbližšie ochutnávky našich školení

Ochutnávky prebiehajú online cez Zoom. Registrácia je bezplatná, stačí ak vyplníte formulár nižšie. Teší sa na vás tím lektorov a lektoriek AKM.

PORIADOK V HLAVE

Kritické myslenie na každý deň.

Dátum: 26.7.2022 od 16:00 - 17:30 hod.
Online cez ZOOM

Poriadok v hlave je naším úvodom do kritického myslenia, vďaka ktorému spoznáte, aké hranice má ľudská myseľ, aké problémy tieto hranice spôsobujú napríklad v práci. Dostanete tipy, a nástroje ako sa dá naša myseľ neustále trénovať a posúvať a tým zlepšovať naše strategické rozhodovania alebo spoluprácu s kolegami. 

Ľudská myseľ si musela za pár rokov zvyknúť na prijímanie nespočetného množstva informácií. Nezblázniť sa, si však vyžaduje štruktúru, systém, disciplínu a nástroje, ktoré nám pomôžu zorientovať sa vo svete okolo nás – v našich kanceláriách, na mítingoch alebo ťažkých vyjednávaniach.

Ochutnávka trvá 90 minút a účasť na nej je zadarmo.

NÁROČNÉ KONVERZÁCIE

Prvá pomoc pri ťažkom rozhovore.

Dátum: 23.8.2022 od 16:00 - 17:30 hod.
Online cez ZOOM

Na tejto ochutnávke nahliadnete do našej kuchyne školení vedenia náročných konverzácií, a ochutnáte ju v praxi v interaktívnych cvičeniach s priamou spätnou väzbou od lektora.

Doma, s kolegami, pri prijímaní spätnej väzby, alebo vyjednávaní podmienok so šéfmi sa dostávame do situácii, v ktorých zrazu emócie začnú byť oveľa silnejšie ako snaha o naozaj konštruktívnu diskusiu. Na to, aby sme si nielen zachovali chladnú hlavu v každej konverzácii, ale tiež vyťažili z rozhovoru čo najviac, máme v AKM mnoho šikovných nástrojov.

Ochutnávka trvá 90 minút a účasť na nej je zadarmo.

lektor kritického myslenia

Martin Poliačik vychádza zo svojej dlhoročnej praxe debatéra a konzultanta, ale aj aktívneho politika. Je autorom populárnej knihy Poriadok v hlave – prehľadného a názorného sprievodcu kritickým myslením.

Jakub Kobela viedol komunikačnú stratégiu samosprávneho kraja, je autorom európskych vzdelávacích metodík v oblasti kritického myslenia a aktuálne vytvára pedagogickú príručky kritického myslenia a komunikácie pre slovenské školy.

Registrujte sa vyplnením formulára

Účasť na ochutnávke je zadarmo, po vyplnení formulára vám pošleme link na ochutnávku. Prebiehať bude online cez platformu ZOOM. Každá ochutnávka trvá 90 minút.

    Záujem o:
    K spracúvaniu osobných údajov dochádza v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia GDPR. Bližšie informácie sú dostupné TU.