Spánok, oddych a regenerácia

Cieľom školenia je pripraviť naše mozgové bunky a celkovú telesnú pohodu na to, aby sme v rozmýšľaní a rozhodovaní sa dosahovali čo najlepšie výsledky. Účastníci na školení pochopia, ako funguje ľudský mozog, ktoré naše aktivity výrazne obmedzujú jeho výkon a naopak, akými jednoduchými trikmi dokážeme svoju myseľ nakopnúť k lepším výsledkom. Školenie vychádza z najnovších vedeckých výskumov popredných svetových univerzít a z osobných skúseností lektorov.

Kritické myslenie, argumentácia aj vyjednávacie zručnosti sú softvér. Umožňujú nám lepšie pochopiť problém, nájsť dôležité súvislosti, zrozumiteľne vyjadriť svoj názor a presvedčiť partnerov v komunikácii. Aj ten najlepší softvér však nestačí, pokiaľ beží na spomalenom a zahltenom počítači. Dnešná informačne presýtená a zrýchlená doba, spolu s vysokými nárokmi, ktoré na nás kladie pracovný a rodinný život, spôsobujú že sme väčšinou unavení a v strese. To všetko nám bráni v dosahovaní plnohodnotného výkonu a zároveň znižuje našu spokojnosť so životom. Prestávame stíhať, začíname hromadiť chyby a partnerov zneisťujeme našou nervozitou. Existujú však jednoduché tipy a triky, ako pomocou správnych návykov, lepšieho spánku, stravy a telesného pohybu dostať svoj život späť k väčšej rovnováhe. Naša myseľ a telo sa nám odmenia vyšším pracovným výkonom a znovunájdenou životnou energiou.

Meditácia a regenerácia

GESTOR ŠKOLENIA

Ondrej Gažovič

Ondrej Gažovič je bývalý úspešný diplomat, ktorý jedného dňa diplomaciu zavesil na klinec a odsťahoval sa do Zaježovej, aby spomalil a mal čas na rodinu a vlastný rozvoj. Kritické myslenie učil hlavne v učiteľských radoch a na školách. Dnes sa venuje politickej stratégii a školenia argumentácie kombinuje s prednáškami o spánku, oddychu a regenerácii.

lektor kritického myslenia

Základný kurz (1 deň)

Účastníci a účastníčky si odnesú:

 • základné porozumenie toho, ako fyzická a duševná pohoda ovplyvňuje pracovný a intelektuálny výkon
 • konkrétne tipy a triky, ako pomocou správnych návykov, lepšieho spánku, stravy a pohybu zlepšiť svoje výsledky a životnú energiu
 • zážitky z praktických cvičení, vďaka ktorým si získané poznatky a zručnosti lepšie osvoja
 • nastavenie individuálnych stratégií, ako naučené postupy postupne integrovať do svojho každodenného života
 • prehľadné materiály, vďaka ktorým sa k obsahu školenia budú môcť kedykoľvek vrátiť

Máte záujem o školenie?

  K spracúvaniu osobných údajov dochádza v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia GDPR. Bližšie informácie sú dostupné TU.

  Pokračujte vo vzdelávaní

  Poďte sa zahĺbiť do špecifických tém a pokračujte v našich školeniach. V kurzoch argumentácie sa naučíte tvoriť argumenty a školenia aktívneho počúvania a schopnosti reakcie sa naučíte na argumenty vhodne odpovedať, kurzy vyjednávania vás pripravia na dosahovanie cieľov v obchode aj denných situáciách a ak si vyberiete riešenie problémov, získate vhľad do toho, ako problémy idetifikovať, popísať a ako nachádzať a komunikovať ich riešenia.