Balík školení: Riešenie problémov

Akadémia kritického myslenia > Školenia a kurzy > Online školenia > Balík školení: Riešenie problémov

O ČOM JE KURZ

Úplne nový balík školení, ktorého cieľom je účastníkov naučiť detailnejšie čítať svet, v ktorom žijeme. Identifikovať problémy, rovnako ako príležitosti a následne dobre odkomunikovať riešenia aj zmeny. Rozmýšľanie a rozprávanie o návrhoch zmien patrí k najzmätočnejším oblastiam našich životov, preto sa účastníci kurzu tiež naučia správnu štruktúru prezentácie plánu, vďaka ktorej sa budú vedieť na komunikáciu o zmenách lepšie pripraviť a urobiť si poriadok v tom, ako môžeme zdieľať naše pohľady na prostredie.

Riešenie problémov sa skladá z dvoch samostatných online školení, z ktorých si odnesiete teoretické nástroje na lepšie pochopenie komplexnosti reality, práce s predpokladmi a predsudkami v kombinácii s limitmi myslenia, ako aj praktické techniky pre jednoduchšiu prezentáciu názorov a štruktúru, vďaka ktorej môžu podávať informácie v obmedzenom časovom rámci stručne, presvedčivo s plnohodnotným obsahom.

KEDY: 2.6.2021 a 9.6.2021
ČAS: 9.00 – 12.30
KDE: Online cez bezplatnú platformu ZOOM
KAPACITA: 15 ľudí
CENA: Kompletný balík 152 € (pôvodná cena 160 €)

LEKTORI KURZU

Hana Skljarszka
Hana Skljarzska
lektorka, facilitátorka

V AKM pôsobí od roku 2019, zodpovedá za obsah školení a ich prenos do online prostredia.

lektor kritického myslenia v AKM
Jakub Kobela
lektor

Bol tvorcom vzdelávacej metodiky pre európske debatné organizácie, zodpovedal tiež za marketing samosprávneho banskobystrického kraja. V AKM zodpovedá za metodológiu a rozširovanie súčasných školiacich modulov.

REGISTRUJTE SA NA ŠKOLENIE

Nezabudnite, že vaša rezervácia je záväzná až po zaplatení účastníckeho poplatku. Po zaplatení obdržíte odkaz na pripojenie. Počet miest je limitovaný, preto dlho neváhajte.

Kontaktné údaje

Fakturačné údaje

V prípade platby kartou budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu Stripe.

Spolu: