Balík školení: Kritické myslenie

Akadémia kritického myslenia > Školenia a kurzy > Online školenia > Balík školení: Kritické myslenie

Balík Kritické myslenie je ultimátnou voľbou pre každého, kto chce mať poriadok vo svojom myslení a prejave. Skladá z našich troch najpredávanejších školení: kurz základov argumentácie, na ktorý naväzuje jeho pokročilejšia verzia, zakončíte školením vyjednávania. Všetky dôležité informácie a praktické príklady od nás dostanete v troch 3 a ½ hodinových blokoch, kvôli ktorým nikam nemusíte chodiť – stačí sa pripojiť z domu.

💡Argumentácia: osvojíte základnú štruktúru dobrého argumentu a úrovne sporu, podľa ktorých vždy dokážete vytvoriť logicky správny a presvedčivý argument, naučíte sa pracovať s informáciami, hodnotiť ich kvalitu a identifikovať slabiny v argumentoch druhých.

💡 Pokročilá argumentácia: od štruktúry argumentu prejdeme k tomu, ako argumenty skladať do väčších celkov a naučíme vás rozoznávať chyby v argumentácii a myslení.

💡 Vyjednávanie: pripravíme vás na reálne vyjednávacie situácie a dáme vám do rúk nástroje, vďaka ktorým v nich lepšie dosiahnete svoje ciele, pričom pochopíte funkcie vyjednávania z dlhodobého hľadiska. 

KEDY: Argumentácia: 20.4.2021, Pokročilá argumentácia: 27.4.2021, Vyjednávanie: 5.5.2021
ČAS: 9.00 – 12.30
KDE: Online cez bezplatnú platformu ZOOM
LEKTORI: Hana Skljarszka, Jakub Kobela, Martin Poliačik
KAPACITA: 15 ľudí
CENA: Kompletný balík 216 € (Pôvodná cena 240 €)

REZERVUJTE SI SVOJE MIESTO CEZ FORMULÁR:

Nezabudnite, že vaša rezervácia je záväzná až po zaplatení účastníckeho poplatku. Po zaplatení obdržíte odkaz na pripojenie. Počet miest je limitovaný, preto dlho neváhajte.

Kontaktné údaje

Fakturačné údaje

V prípade platby kartou budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu Stripe.

Spolu: