KURZ ARGUMENTÁCIE: Dostaň sa z argumentačného praveku

Akadémia kritického myslenia si pre vás pripravila jedinečnú príležitosť. Na základe veľkého záujmu sme prispôsobili naše firemné školenia aj každodenným komunikačným potrebám ľudí. Teraz sa aj vy môžete naučiť správne argumentovať a precvičiť si kritické myslenie s naším lektorom. 

7. novembra sa preto v priestoroch HubHub uskutoční celodenné školenie Argumentácia. Na školení zistíte, ako správne skladať a používať argumenty s dôkazmi, aby bol váš prejav silnejší a presvedčivejší. Naučíte sa komunikovať efektívnejšie, viesť dialóg a pohotovo sa orientovať v záplave informácií naokolo vás. Budete schopní rozpoznať chyby a odhaliť techniky manipulácie v argumentoch iných a predísť tak zlým rozhodnutiam.

Nechceme vás len inšpirovať. Argumentáciu si s vami precvičíme tak, aby ste nové poznatky vedeli hneď aplikovať. Predstavíme vám základnú teóriu, ktorú následne budeme skúšať na praktických príkladoch a modelových situáciach z každodenného života.  Kurz je vhodný pre každého, kto má chuť zlepšovať sa v kritickom myslení. Neváhajte dlho, školenie má kapacitu len 12 miest. Tešíme sa na vás!

Kedy: 7.11.2019 – 9.00-16.00 hod.
Kde: HubHub/Bratislava
Lektor: Hana Skljarszka, Martin Poliačik, 
Cena: 150€/osoba
FB udalosť: www.bit.ly/31Th67F 

ZAREGISTRUJTE SA NA KURZ ARGUMENTÁCIE

Počet miest na náš kurz je limitovaný, preto odporúčame zaregistrovať sa čím skôr. Vaša registrácia je záväzná až po zaplatení registračného poplatku.

 

Kontaktné údaje

Fakturačné údaje

Spolu: