KURZ ARGUMENTÁCIE: Dostaň sa z argumentačného praveku #2

Po minuloročnom úspechu je tu ďalšie školenie argumentácie pre verejnosť! Náš rýchlo vypredaný kurz Dostaň sa z argumentačného praveku je tu zas a vy máte príležitosť zúčastniť sa a naučiť sa správne argumentovať a myslieť kriticky s naším lektorským tímom. 

7. februára sa v priestoroch Hotela Roset v Bratislave uskutoční ďalšie celodenné školenie argumentácie Dostaň sa z argumentačného praveku. Na školení zistíte, ako správne skladať a používať argumenty s dôkazmi, aby bol váš prejav silnejší a presvedčivejší. Naučíte sa komunikovať efektívnejšie, viesť dialóg a pohotovo sa orientovať v záplave informácií naokolo vás. Budete schopní rozpoznať chyby a odhaliť techniky manipulácie v argumentoch iných a predísť tak zlým rozhodnutiam.

Minulé školenie navštevníci zhodnotili takto:

👉 Myslím, že môžem spočítať na jednej ruke také školenia, ktoré si naozaj pamätám a niečo z nich skutočne mám. Myslím, že toto bude jedno z nich.

👉 Ďakujem, školenie bolo super. Dalo mi pekný overview o tom, že diskusia nie je len o hovorení. Že to má nejakú štruktúru a pravidlá, ktoré sú známe a je možné ich používať. Osobne som to bral ako intro do problematiky, a teraz keď viem, čo všetko je možné, rád by som vedel viac a hlavne ako sa zdokonaliť. Takže pokračovanie by som určite uvítal.

👉 Bolo to veľmi dobré školenie. Išiel som tam trochu s obavami, ale nakoniec ma to veľmi obohatilo.

Nechceme vás len inšpirovať. Argumentáciu si s vami precvičíme tak, aby ste nové poznatky vedeli hneď aplikovať. Predstavíme vám základnú teóriu, ktorú následne budeme skúšať na praktických príkladoch a modelových situáciach z každodenného života.  Kurz je vhodný pre každého, kto má chuť zlepšovať sa v kritickom myslení. Neváhajte dlho, školenie má kapacitu len 12 miest. Tešíme sa na vás!

Kedy: 7.2.2020 – 9.00-16.00 hod.
Kde: Hotel Roset, Štúrova 10 Bratislava
Lektor: Hana Skljarszka, Martin Poliačik
Cena: 180€/osoba
Kapacita: 15 ľudí

ZAREGISTRUJTE SA NA KURZ ARGUMENTÁCIE

Počet miest na náš kurz je limitovaný, preto odporúčame zaregistrovať sa čím skôr. Vaša registrácia je záväzná až po zaplatení registračného poplatku.

Kontaktné údaje

Fakturačné údaje

Spolu:

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.